بازی بعد (جام حذفی)

پیکان
پرسپولیس

زمان برگزاری : جمعه 94/6/21 ساعت 18:40

محل برگزاری: استادیوم آزادی تهزان


تم220

عکس ووالپیپرفوتبالی

اخبار چلسی

محل لوگو شما

دایی و دغدغه خط دفاع

تاریخ : 23:28 | 31 تیر 93
نویسنده : مروت جعفرپور


مرجع خبری باشگاه پرسپولیس: همه آن روزهایی را که می شد به مذاکره با جلال حسینی گذراند، پرسپولیس با بی تفاوتی هایش از کف داد و حالا به جای حرف های نزده آن روزها حسرت می خورد.
پرسپولیس کوتاهی کرد و سیدجلال هم از خدا خواسته، اصلا مجال نداد که این قصور به چشم بیاید.او خیلی پیش از آنکه پرسپولیس به خودش بیاید و دست بجنباند، حرف هایش را با قطری ها زده بود و تا لژیونر شدن یک امضا فاصله داشت که آن را هم سپرد به روزی که طلب یک میلیارد تومانی اش را از باشگاه گرفته باشد.پرسپولیسی ها اما زرنگ تر از او بودند و یک شرط گذاشتند، درست در نقطه مقابل آنچه سید جلال طلب کرده بود؛ اول امضای قرارداد، بعد تسویه حساب! سر آخر اما هیچ کدامشان کوتاه نیامدند.
پرسپولیس تا آخرین نفس دوید تا فردا روز کسی نگوید ستاره اش را به حراج گذاشت و چه بهتر شد برای جلال حسینی. حداقل الان می تواند بگوید تا روز آخر منتظر پرسپولیس مانده و وقتی دیده که او را نمی خواهند، به ناچار رفته قطر! مگر کم شنیده ایم از این حرف ها؟ این هم یکی مثل بقیه.
امروز اما مهم تر از آنچه سید جلال حسینی را از پرسپولیس راند، جای خالی او است که هنوز حتی خود سرمربی هم نمی داند آن را به کدام مدافع بسپارد.علی دایی آن روزی که به ملی پوشان پرسپولیس توصیه می کرد برای انتخاب تیم عجله نکنند، باید به فکر امروزش هم می بود اما نبود و همین که شنید هیچ راهی سید جلال را به پرسپولیس بازنمی گرداند، تازه یادش آمد که باید برای جای خالی او در قلب خط دفاع هم فکری می کرده.
آقای سرمربی درست موقعی افتاده دنبال بازیکن که هیچ مدافعی را بدون تیم نمی بینیم. گذشته از این، دایی هم سابقه خوبی در گزینش بازیکنان خارجی ندارد. فصل پیش را که یادتان هست؟ آنقدر در پیدا کردن یک هافبک دفاعی دست دست کرد تا سر آخر مجبور شد مارکو سپانوویچ را بنشاند پای میز مذاکره.مارکو با پرسپولیس قرارداد بست؛ آن هم در حالی که ذاتا یک بازیساز بود و اصلا توان بازی در نقش هافبک دفاعی را نداشت. مارکو آنی نبود که پرسپولیس می خواست و این یعنی که علی دایی باید با چشمانی بازتر و البته وسواس بیشتری گزینه های خارجی اش برای جانشینی سید جلال را به ارزیابی بگذارد تا با تکرار یک اشتباه، باشگاه را به دردسر نیندازد.
این موضوع وقتی حساس تر جلوه می کند که می دانیم بازیکن منتخب سرمربی قرار است جای سید جلال حسینی را بگیرد. بازیکن ملی پوشی که ستاره پرسپولیس در فصل سیزدهم بود و پست اش هم بعد از دروازه بان، یکی از حساس ترین ها است.
یکسری فیلم از بازیکنان صربستانی، آمریکایی، آفریقایی و حتی آسیایی به باشگاه پرسپولیس فرستاده و مدافعان زیادی برای تست دادن به باشگاه معرفی شده اند. با این شیوه ، چقدر می شود مدافع قابل اطمینان پیدا كرد ؟

دسته : آنالیز تیم، | بازدید ها : بار

نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.

ابزار هدایت به بالای صفحه

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic